I don´t no..

19. května 2010 v 16:08 | Morgen
zdravím světe :D (dobře no..tak alespoň ta dobrá menšino co sem náhodou zabloudí..
Já newím..dneska ve škole to bylo nějaký divný..já prostě nevím čím..ale ta kamarádka, o které sem semka psala-já mám pocit, že už se se mnou nechce bavit (nemyslím Marušku) no je to její volba..ale do Dark Woodu prostě nepatří (o Dark Woodu sem tu nepsala a omlouvám se¨, ale nemám to ani v lánu, pač sem zavítaly ti, co to nemají vědět a doufám, že se nikdy nedozvý..)
No nepatří tam proto, protože nemá oči..to nepochopíte nehodí se tam..ona je takoví ten smajlík, který se směje, ale no nic no..došly mi slova a nějak sem nevěděla jak to dopsat :D Toužím..Toužím..po návratu zpět do školy...jsou tam spolužačky, které sem vždy měla ráda a oni mě teď potřebují..na druhou stranu-tady jsou skvělí učitelé...ale zase-tam sem se cítila jako já..to asi nepochopíte..prostě tam to bylo jiný-oni sem na mně nekoukali z vysoka a když sem měla problém, tak se neptaly Co je? ale začali jednat..acch já nevím

A zase to říkám rovnou- JÁ SI VYLOŽENĚ NEPŘEJI, ABY TYTO MOJE KECY A ANI OSTATNÍ ČLÁNKY ČETLI TI, CO MĚ ZNAJÍ OSOBNĚ (CHODÍ SE MNOU DO ŠKOLY A POD. ) Je to totiž strašně deprimující..kdybych se jimchtěla svěřit, tak jim to řeknu, ale já se jim svěřovat nebudu!! Protože oni mě nechápou jediné dvě co mně chápou sou tu již zveřejňované a těm se ráda svěřím!!! (no ještě tu jsou skoro všechny holky z 6.B základní školy, ale ty teď nepočítám, protože ty blogy nemají )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.