Říjen 2010

Happy and bloody Halloween!!!

29. října 2010 v 17:28 | Morgen de Lossë

Headless Horseman

...Asi je zbytečný říkat co to asi tak bude...To by měl vědět snad každý a ten co to neví, si to může kdekoliv najít...Ale k Halooweenu nepatří jen koledování od domu k domu, ale také příběhy. A k nim neodmyslitelně patří i příběh o Jackovi a tak vám tu napíši mou verzi...

Jmenoval se Jack, byl zlý, ješitný, lakomý a nikdo ho neměl rád. Žil celý život sám a možná kvůli tomu takový byl. Samota dokáže člověka zžírat tak, že dělá neskutečné věci. Už byl však starý a umřel svou přirozenou smrtí. Když jeho duše stoupala do nebe najednou stěškla a padala Dolů, do nejtemnějšího místa-do horoucích pekel! Ale ouha, zde jeho cesta též nekončila, protože podvedl i nejvyššího ďábla. Být znovuoživen si ale nezasloužil. A tak Jack v podobě vydlabané dýně bloudí po Zemi a svíčkou si svítí na svou cestu temnotou!!

Příběh to v mém podání není nic moc. Je to irská legenda, proto ty vydlabané dýně :)...Asi je to pro vás staré známé..ale určitě se najdou i tací, kteří to ještě neslyšely! Již jsem připravená na kruté ohlasy kritiky....Poslužte si já na vás stejně nereaguji :P :P :P :P
...Dejme mrtvým klid!!...

29. října 2010 v 16:34 | Morgen de Lossë
...Vzpomínáte na téma týdne hřbitov?? No jistě, nebilo to tak dávno!! Několik článků k tomuto
avatar
tématu jsem si přečetla a musím konstatovat, že většina psala o nevěřícně klidném místě. Toto bych z klidem vyloučila k těmto a budoucím dnům. Včera jsme byli na hřbitově u mé babičky (známe, pravidelná návštěva). Budou dušičky a bylo by nezdvořilé nevzdat hold mrtvím! Vzpomínala jsem na jiné obyčejné dny, kdy jsme tam byli a to, co tam bylo dnes je nesrovnatelné. Bylo tam nejméně deset aut!! A ruch, který neslýchám ani a ,,václaváku". Kdyby toto téma ještě přebývalo měla bych k tomu co říct :) Ale jsou dušičky...tak nám to vy, milý mrtví odpusťte!!...


j

...Procházka podzimním rájem...

29. října 2010 v 9:41 | Morgen de Lossë

1
Foceno: 18.10.2010
milá fotografie :)


2
tentýž den
Originál je překrásný, tohlento sem musela oříznout :(3
Též je lepší originál :(


4

Ale ten praví originál..tak to by ste měli jet tam :)5

5
Když budete detailní, tak si všimnete kusu mé nohy...a když budete ještě detailnější, tak si všimnete kusu provázku od foťáku6

Další obyčejná fotka, neobyčejné krajiny :)7
Je trochu mázlá, nemyslíte?? Nebo je to mím foťákem...nejsem profesionální fotograf, tak co byste chtěli??8

Tak tahle fotka je nic moc :)..Asi jako všechny :D9
A zde shlížíme na jakousi obci v mém okolí...ale nemám ponětí na jakou..to víte, já a zeměpis :D


10
Tahle je nudná :(


Tak, to byla 1 várka...Vyčerpávající a nudné že?? Nicméně vás nenutím, aby jste se na ně dívali...Jestli chcete, tak zanechtě komentář...Je jich málo ale aspoň něco 2 várka bude, ale nevím kdy :( Věřím, že by se vám to líbilo, kdyby jste tam byli...Toto focení mě baví, na čerstvém vzduchu :)

Ve vašem zájmu vám nedoporučuji kopírovat!! Umím být dosti nepříjemná!!! A to ani se zdrojem, sama sem je fotila takže, jestli je také chcete zajeďte si do jižních čech!!!

Nafotila...

j

..Naděje umírá poslední....

29. října 2010 v 9:18 | Morgen de Lossë
Zdravím
avatar
Tak a už je ze mě zoufalec...Volám SOS!!! Ach jo :( není tu člověka, který by byl skutečně na mém blogu alespoň jednou za týden...Kdo si, kdo by mi mohl pomáhat s články...Někdo spolehlivý...Bari mě tu nechala na holičkách :( Za její 2 měsíce, co byla adminkou napsala jediný článek..Poslyšte, já jsem trpělivý a chápající člověk, ale toto nechápu :( Obnovuji článek ,,Hledám spoluadminku značka spolehlivost"!!! Doufám, že se někdo přihlásí :(...!!! Víte, jsou tu stovky rozepsaných článků..ale nikdo, kdo by je dopsal :(j...A jak dohnat chlapa k šílenství??...

27. října 2010 v 18:39 | Morgen de Lossë
Zdravím...
avatar
Tak dneska jsme byli v Č.Budějovicích. Ptáte se proč?? Hádejte...!! Nic vás nenapadá??? Pak máte malou představivost. Byli jsme na nákupech!!! Pro jednu zimní bundu :D :)...ale získaly jsme značkovou tašku north Blanc...A v ní bunda, která se tvářila jako značková, ale ouha!! Je to únavné od 12 do 18 hodin kdesi courat!! Ale aspoň že jí mám :D :)...A víte co?? je únavné o tom i psát, raději přestanu :)P.S. Bojím se, že můj blog padne ladem...S.O.S, help, help, help!!!
P.S.S. To nedopustím, nikdy...tohle je můj život!!!


j

Beatlesáci!!...ty už sou mrtví !!

25. října 2010 v 15:56 | Morgen de Lossë
avatar
Dnes (ehm..kolikátého že je??...už vím 25.10.2010) Jsme byli s mou ctěnou třídou na Beatles. Bylo to divadlo...ptákovina. Ale když si to člověk vezme...tak to byl ještě středověk :D :) No nebylo to tak hrozné...alespoň jsme se nemuseli učit!! a to je výhra....To mi připomíná-budou prázdniny hurá!! Taky nám mohli dát ředitelské volno!!...A téma týdne je Halloween!! To mi připomíná, že moje kámoška bude pořádat Halloweenskou párty...ale já se nezúčastním, protože jdeme na jakousi zpropadenou narozeninovou oslavu mích příbuzných...Ach!!


P.s. jo a promiňte, že sem tu nebila nemám čas
P.p.s. neomlouvám se vám :D není o čem psát...jestli někdo má námět či nápad ať mi napíše do komentů...

...And you, What do you think?...(aneb je tu anketa!!)

22. října 2010 v 19:15 | Morgen de Lossë
Ahoj..
avatar
Omluva ze nečinnost, ale byla nutná. Kvůli nedostatku času...Já to říkám stále: Lidé jsou potlačováni časem...v tom je ten nekonečný problém, který neustane!! Čas je ničitel mysli!! No řekněte...jak mám přijít na něco kloudného když nemám dostatek času...všichni tak rychle rosteme, že se ani nestihneme připravit na život dospělého člověka...No ale čas není mé téma...to mě pak ale zajímá co je téma tohoto článku?? Aha!! Už zas další článek do prázdna je prázdný a nudný!! No, vlastně mě zajímá váš názor:
Je tu pět různých písní se stejným textem...mě zajímá, která z verzí se vám líbí??..Hlasujte v anketě prosím...A jestli budete tak milosrdní, tak napište komentář..ocením to!! (jo a ta písnička se jmenuje Baby one more time..)

1. Britney Spears

adminka: Já si moc na tyhle verze nepotrpím...takže se omlouvám fanouškům Britney, ale není to ani náhodou můj styl...Je to takové 100% holčičí a růžové (nemyslím klip)


2. the Veronicas

adminka: Tak akorát k táboráčku k ohýnku.. :)..no líbí se mi ta verze a cením si skupin, které nepotceňují kytaru a rády si s ní zazpívají :)3. Simple plan

adminka: Tahle verze se mi líbí nejvíc ze tří...je to můj styl..


P.S. Pěkný vídend

P.s.s. Pěkný večer :D...

j

...Cry..

19. října 2010 v 17:06 | Morgen de Lossë
No man, no cry!!
avatar
No jo no...je to fakt a fakt je i to, že sem tohle pochytila od naší vedoucí na táboře, měla to na triku. proč cry?? to brečím?? Ne!!! I když důvodu mám nespočet :)...Například to, že sem vstala a že žiji...ale to bych plakala nonstop :) a to mě nebaví...chci se smát, chci se radovat z toho, že sem vstala..ale samo to zkrátka nejde...No píšu to, protože si teď často pouštím písničku cry...můj styl to není ani náhodou, ale je taková správná..tak akorát k ohýnku kytara...the Veronicas..ironie :D!!!

tady jí máte (the Veronicas-cry (by:youtube.com))


Včera navštívilo Váš blog 56 lidí....Oou

19. října 2010 v 15:12 | Morgen de Lossë
avatar
 Můj obyčejně neobyčejný den :) Vstávám, jdu do koupelny, umyji se (no detaily psát raději nebudu), obléknu se, nesnídám se, učešu se, jdu do školy. Ve škole: Tělocvik, tělocvik, čeština, zeměpis, fyzika, volná a biologie...a pak domů. doma: napíši si sloh a...a....jdu na počítač nejprve jako vždy na blog: a co nevidím??
 Včera navštívilo Váš blog 56 lidí!!! Jééé!! díky...to je milé a neskonale úžasné :) Děkuji...je to jako předčasně zmeškaný vlak, prostě jinotaj :) potěšilo mě to a ještě víc mě potěšily ohlasy k článku...Díky díky díky...Vždycky si stěžuji, že píši jen prázdná slova, která nestačí nikdo pochytit a rozptýlí se ve větru...dnes vím, že tomu tak není :)..


j

Fantasy...nebylo to tu už?? ne!!

18. října 2010 v 16:34 | Morgen de Lossë
Fantasy-když jsem si přečetla tu známou větu: Téma týdne je Fantasy, tak jsem si řekla, nebylo to tu už?? A pak jsem si odpověděla, že to vlastně bylo anime...Nedovolily bych si tvrdit, že fantasy je to samé jako anime-a to ani v nejmenším...Za prvé bych tím pobouřila fanoušky anime a za druhé i fanoušky fantasy :)...A já pobuřovat nebudu a to i z vlastních zájmů. Skutečně mám velmi oblíbené fantasy...Možná někoho zklamu, ale mám ho snad i raději než anime. Ale ani v nejmenším vám nechci říkat, co byste měli mít rádi to je na vás. Možná bych si troufla přirovnat fantasy k magii...k něčemu tajemnému..k snění..k snění o světě bez hranic, kde je čarovná moc samozřejmostí...a to mě fascinuje.  Jednorožci, Pegasové, krajina, draci, víly, elfové i to zahrnuje fantasy a není to zdaleka vše. Miluji to!! 
j